UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

policyjny biegły nic nie kosztuje, chyba tam pracuje, obaczy, zidentyfikuje, może w zamku nabija wyjmie, żeby czasem nie wybuchnął, trzeba jak w cywilizowanych krajach robić, w Rosji to pewnie by zrobili jak te głupki tu radzom, byle gdzie, byle jak,

Ukr