UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ludzie płacą za paczkę której nie zamawiali. To tak jak pazerniak z Młynar kupił od rumónów na berlince sygnety za bezcen a jak się okazało że to tombak poczuł się oszukany i poskarżył się milicji. Numer stary jak świat ale ludzie opętani pazernością się na niego ciągle łapią.
sfvs