UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
można?; a skąd wiesz, że tak można? Gdyby tak było to taki proceder by nie istniał. Teraz nic nie jest proste, a pomysłowość potencjalnego oszusta jest niewyobrażalna. Fakt, że w obecnych czasach istnieje wiele ułatwień, które pozwalają na rozwinięcie inwencji "twórczej"oszustów. I wcale nie trzeba być tumanem, aby wpaść w te sidła. Niejeden spryciarz, a za takiego wielu się uważa, też dał się wpuścić w "maliny". Także trzeba uważać, bo tacy oszuści są naprawdę wyjątkowo sprytni i przebiegli.
Czy można?