UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy ilustracji nie można choć trochę dobrać do treści ? Choćby na poziomie chronologicznym, prezentujecie wyimki wiadomości z poł. lat 20tych XX w. , a pokazujecie Elbląg z pocz. tego wieku, mniejsza już z tym, że na pocztówce nie jest widoczny Ratusz staromiejski.

Bob B.