UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czy ilustracji nie można choć trochę dobrać do treści ? Choćby na poziomie chronologicznym, prezentujecie wyimki wiadomości z poł. lat 20tych XX w. , a pokazujecie Elbląg z pocz. tego wieku, mniejsza już z tym, że na pocztówce nie jest widoczny Ratusz staromiejski.
Bob B.