UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Elbląskie Władze przodują w braku szacunku do obiektów zabytkowych. Słyszy zabytek, mówi - rozebrać. Co dalej z budynkiem przy Warszawskiej na wylocie na Malbork. Prezydent chcial rozebrać, a konserwator nie pozwolił. Może warto oddawać za symboliczną zlotówkę, ale w dobre, pewne ręce elbląskich firm budowlanych, czy sprawdzonych inwestorów, a nie dziwnych niekontaktowych anonimów.