UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a co robił przez 2 lata Miejski konserwator Zabytków, teraz się obudził i Sławomir Mioduszewski, na początku stycznia jest zaplanowana oficjalna kontrola zabytku. - A jak była zapisana umowa, że anonimowy nabywca po 2 latach nic nie robienia wystawił na sprzedaż. ? Co wyskoczy temat sprzedaży terenu lub budynku przez Urząd Miejski w Elblągu i jakaś dziwnie mętna historia wyskakuje. Czy te ratuszowe macanasy to na pewno po dobrych studiach prawniczych są, czy po Sorbonie w Starym Polu ?