UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Problemem jest to, że atrakcyjne (historycznie, wizualnie itp)perełki budowlane były (i są nadal)zagospodarowywane jako budynki ZBK. Taki sam los jak wille Gronau czeka choćby 'budynek z przejazdem'na Pionierskiej - drzwi do klatek powyłamywane i otwarte zawsze pomimo aury, szyby porozbijane, pełno petów, małpek. Dodatkowo można trafić na agresywne grupki lokalsów (choćby sprawa pobicia chłopca sprzed kilku lat).
Brykiecik