UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ruina ruina jeszcze raz ruina. Gdyby miasto miało narzędzia administracyjne zburzyli by to i sprzedali grunt deweloperowi. A tak medialnie powstaje show o właścicielu, który chce zbić fortunę na nieruchomości. Jak znajdzie kupca to inwestycja okaże się mega rentowna. Szybko jelenia na to nie znajdzie chyba, że ktoś ma doświadczenie i podłoży ekspertyzę, że budynek nie nadaje się do odbudowy. Sprzęt ciężki wyrówna grunt, postawi się blok, 20 mieszkań i już.