UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ruina ruina jeszcze raz ruina. Gdyby miasto miało narzędzia administracyjne zburzyli by to i sprzedali grunt deweloperowi. A tak medialnie powstaje show o właścicielu, który chce zbić fortunę na nieruchomości. Jak znajdzie kupca to inwestycja okaże się mega rentowna. Szybko jelenia na to nie znajdzie chyba, że ktoś ma doświadczenie i podłoży ekspertyzę, że budynek nie nadaje się do odbudowy. Sprzęt ciężki wyrówna grunt, postawi się blok, 20 mieszkań i już.