UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Istotą sprawy będzie fakt (o ile będzie), jeśli zarobi na tym nawet 100%, niekoniecznie 400.To będzie świadczyło o poziomie i doświadczeniu ludzi, którzy dwa lata temu ten budynek opędzlowali. Powyższe komentarze niczego nie wnoszą. Sorry.