UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po co temat drążyć. Właściciel zrobi co będzie chciał. A telefonów odbierać nie musi. zadzwońcie do jednej z agencji nieruchomości, tam na sprzedaż mają kilkaset domów, mieszkań. Może któraś z nich was zainteresuje.