UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
,, 11 listopada to jest święto kiboli i nazistów, ewentualnie pisowców. ''Naprawdę? Dla mnie od dawna to Narodowe Święto Niepodległości, ale widzę, że Pani Iza to nowy polskopodobny produkt. Tak się zastanawiam. .. Czy was redaktor Michnik to jakoś modułowo przez te lata poskładał?
Olo1