UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dajcie sobie siana juz z tym strajkiem. W naszym mieście to juz teraz wygląda jakby uczniowie sie zbuntowali bo im nauczyciel kartkówkę zrobił. .. słabe, brak organizacji widać na każdym kroku, frekwencja coraz mniejsza. Już tylko to jest jeden happening nic więcej. .. .
Mamdośćstrajku