UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jest to czyn ktory powinien byc scigany przez prokurature, prosze sobie policzyc jak kradli np w 10 dzielnicach na ktorych jest 10 parkingow po 20 samochodow (20 kompletow kolpakow kazde po ok 200 zł)to wychodzi kilkaset tysiecy zlotych strat!!!!w calym miescie są auta opedzlowane przez tych @##$%^&*@@#$#$.a podobo wg polskiego prawa sprawa karna jest od 500 zł przy kradziezy.ten chlopek roztropek co kradł kołpaki teraz powinien kopac rowy moze cos go nauczy....

sl