UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
jest to czyn ktory powinien byc scigany przez prokurature, prosze sobie policzyc jak kradli np w 10 dzielnicach na ktorych jest 10 parkingow po 20 samochodow (20 kompletow kolpakow kazde po ok 200 zł)to wychodzi kilkaset tysiecy zlotych strat!!!!w calym miescie są auta opedzlowane przez tych @##$%^&*@@#$#$.a podobo wg polskiego prawa sprawa karna jest od 500 zł przy kradziezy.ten chlopek roztropek co kradł kołpaki teraz powinien kopac rowy moze cos go nauczy....
sl