UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Popieram!!! Swoją drogą musi się znaleźć jakieś rozwiązanie na tego typu wykroczenia. To już nie jest znikoma szkodliwość czynu, bo firmowe kołpaki kosztują ponad 200 PLN, a takie barany dostaną za nie co najwyżej na szlaszkę. Jak ktoś z uporem maniaka kupuje firmówki, to jest w plecy 200 PLN razy ileś tam. Takie "drobne" kradzieże stają się niestety w Elblągu normą.

zazol