UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
mi ukradli juz 3 komplety, bo niestety w zime ni da sie jezdzic na alusach ...przez te dziury.a te gnoje kradna w calym miescie i za to powinno sie nogi z d.. powyrywac!!!!ido paki go nie wsadza , ale jego rodzina powinna zaplacic kolegium!!!moze sie cep nauczy i bedzie przykład dla reszty złodzeji kolpakow, bo to istna plaga!
dix