UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Do de. .. la, który nazywa osobę "grubą", w przeciwieństwie do Ciebie może i jest gruba ale ją na to stać i pomaga innym A nie troluje, grubi też są fajni i bardziej wartościowi niż co niektórzy komentujący powyżej bezużyteczni i beznadziejni oceniający innych. .. .. Ja szanuje ich za dobroć nie wygląd. .. .. Ty jesteś mega pustym człowiekiem :-(prawdopodobnie że smutnym życiem
Beznadzieja