UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Znam takich co wiecznie udają różne choroby żeby tłumaczyć brak pracy. na okresie próbnym 4razy na chorobowym a potem jęczą że kasy brak. to żenada. Ja z mężem do pracy a ci non stop w domku w ciepłym. a to nóżka chora a to główka. I tak większość się nabiera. Ci ludzie żyją z dobrego serca i naiwności ludzi pracujących.