UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Nie ma tu dla mnie znaczenia czy NEB czy NE "- raczej ma, bo u NEB to norma - mają ciężkie nóżki, nie wiem może to specyfika miejsca zamieszkania. Weźmy tylko ostatnio jak wypadek to ktoś ze wsi albo na wsi.