UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wczoraj słyszałem o wypadku samochodowym, w którym troje młodych ludzi zginęło. Byli to młodzi ludzie ze wsi, najprawdopodobniej jechali w nocy za szybko na zakręcie, wypadli z drogi a potem koziołkowali wpadając do stawu wodnego. Tak właśnie kończą się prędzej czy później popisy szybkiej jazdy!