UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

PIS jest jak kot? Proszę nie obrażać kota. Bardzo proszę! Kot stoi ewolucyjnie wyżej i jest bardzie pożyteczny. I ma dziewięć wcieleń, a PIS wykorkuje na amen po pierwszym, najdalej drugim. Koty rulez!

hator hator