UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Chcemy żeby w Polsce było miejsce dla wszystkich ludzi"- tak? Oczywiście nie dotyczy to katolików i księży no jak by inaczej. Katolicy i księża to untermensch. "Moja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się twoja"- to dobrze, tylko proszę zastosować tę zasadę wobec dzieci, o których aborcję walczycie.

Pietro