UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Moim zdaniem po raz kolejny wywołany temat zastępczy w celu odwrócenia uwagi o ważnych spraw. W Polsce żyją nie tylko katolicy i jest rozdzielność kościoła od państwa. Rząd powinien tworzyć i uzgadniać przepisy nie z przedstawicielami kościoła tylko z obywatelami ponieważ jest po to aby służyć narodowi. Obrona życia z wadami genetycznymi powoduje osłabianie społeczeństwa i generuje gigantyczne koszty rechabilitaccji które obciążają obywatela. Żyjemy w takich czasach i dysponujemy wiedzą medyczną, aby ludzie mogli się rodzić zdrowi. W przyrodzie nie ma tego typu dylematów etycznych chore jednostki same są eliminowane. Kobieta w tej kwestii powinna bezwzględnie sama decydować, ponieważ ma wolną wolę. Nie jestem za tym, aby aborcja była środkiem antykoncepcyjnym. Nie prawdą jest, że cierpienie uszlachetnia. Jeśli Bóg istnieje to nas kocha i chce wyłącznie naszego dobra. Panowie ze świecznika rozmawiać z ludźmi, a nie w sejmie z opozycją na ten temat.