UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

TK nie wydał wyroku a jedynie orzekał w sprawie. Jestem za utrzymaniem obecnie obowiązującego prawa tzw kompromisu. Ale tragedią wydaje się być jest filozofia życiowa tych ludzi którzy w imię szacunku dla człowieka i aborcji.