UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Resztce niedobitkow z po i lewakow zostalo tylko pocieszac sie obrazkami i memami z internetu. .. :)zapomnialem je... .. pis i wypie .. lac dwa ulubione slowa. Ja jako przeciwniki lewackiej zarazie nawet jak bym chcial uzyc wypier. .to nie mam do kogo, bo juz wszyscyc sie ze sceny(czyt. konkurencja)zmyla. Czekam tylko na przejecie elktoratu pisu przez Konfederacje!!!!

Rolnikalewmiescie