UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Po wyborze Dudy PiS płakał, że młodzi na niego nie głosowali. A teraz kolejny cios. Wbrew hejtowi drobnej garstki wczorajszy wieczór był niesamowitym. Tych wkurzonych młodych już byle czym się nie zabajeruje. Chcą stanowić o swoim ciele, będą chcieli stanowić o państwie, aby fundamentalistów z władzy wykopać. Powtarzam, to było niesamowite, przywrócił optymizm, że w tym naszym uśpionym przez ekipę PSL-PO-SLD mieście, rośnie nowa siła. Trzeba podziękować też ludziom z balkonów, a szczególnie kierowcom, którzy dawali klaksonami poparcie. Młodzi, tak trzymać.