UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie jem miesa od OK 15 lat, w futerkach nie chpdzilem nigdy Od jedzenia miesa oduczyly mnie targi konskie gdzies w Polsce o uboju rytualnym w tamtych latach sie nie mowilo, starczylo mi jak obejrzalem te targi I jakos mi sie porobilo, ze do dzis. .. .Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1