UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Już myślałam że to strajk przeciwko covid. A to co mi z gruszki nie z pietruszki. Kobiety za co wy się bierzecie. Co to za nonsens. Pandemia a wy obudzilyscie się. Nie ma między nami Polakami ducha wspólnoty bo tak jak wy jesteśmy społeczeństwem hermetycznym. Sami we własnym gronie kolegów koleżanek. To se sami róbcie protesty.