UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Skąd wzięła się ta nawiedzona Falej? Ciągle czytam, że lata po tym opustoszałym miescie i prowadzi jakies kontrowersyjne akcje. Ponoć jest z Olsztyna a lata po Elblągu. Obok Stonogi to chyba druga tak bardzo, ,pożyteczna osoba"dla tego miasta.