UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"Od soboty bez maseczki z domu nie wyjdziesz"- taki oto tytuł widnieje na łamach portElu. Oglądając zdjęcia z meczu, widać, że albo vipokibice nie czytają portElu albo po prostu olewają na maksa takie zalecenia. No bo spróbuj zwrócić im uwagę. ..
tuan