UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tylu tu uzdrowicieli i fachowców /szkoda, że tylko z pod budki z piwem/ w temacie wyprowadzenia Olimpii na szczyty II ligi i awans do I ligii a może nawet ekstraklasy, tylko aż dziw bierze że nie ma wśród was żadnych chętnych nawet do zarządu że na Prezesa to już nie wspomnę. Zgłoście się na pewno was wybiorą bo wiecie jak ZDOBYĆ PIENIĄDZE NA DZIAŁALNOŚĆ KLUBU a później to już z górki. Wybudujecie stadion /bez Toi Toii/, zatrudnicie trenera z górnej półki, sprowadzicie najlepszych zawodników / w tym może nawet drewniaka RL9/ zapełnicie stadion kibicami na ful na wszystkich meczach, będziecie przebierać w sponsorach jak w ulęgałkach. Przecież to dla was takie proste. Do dzieła fachowcy a gdy tego dokonacie zapewniam że natychmiast na placach i skwerach pojawią się w Elblągu wasze pomniki / szkoda tylko, że z flaszką w ręce/.