UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Ja jako baczny obserwator i kibic Olimpii. Jestem przekonany, że Olimpia miała spadek w planie do 3 ligi już za Borosa. Wtedy jak pożegnano Stępnia i tych sześciu przed dwoma laty. Ale pod wpływem kibiców spróbowano jeszcze udawać że się ratuje Olimpię przed spadkiem. Ale prezesi nie wzięli pod uwagę niepozornego Noconia że może mu się udać utrzymanie Olimpii. Chociaż trzeba przyznać że się udało rzutem na taśmę. Poprostu byli pewni że to się nie uda. Pózniej otworzyła się okazja w drugim sezonie za Nocońia z PJS. Wtedy prezesi wymyślili sobie że Nocoń napier. .. i pkt i mu podzìękują A CdotrąCebulze do końca rozgrywek juniorami i kasa wpadnie. Chociaż o mały włos by się przeliczyli. Bo zabrakło by punktu. Tak to się ciągnęło i ciągnie do dziśiaj. Spadek jest znowu zaplanowany, ale jeszcze można ugrać kasę z PJS i w 3 lidze kopać się po kostakach ale bez długòw. Znowu minie kilka lat i będziemy pròbowac awansować. I tak w koło macieju. Znowu przed wyborami jakiś Nowak czy inny Missan obieca wyrównać łuki i dostawic więcej kibelków i będzie gicio. Ludzie jak już ktoś napisał. Stadion i jeszcze raz stadion oraz SA Olimpia. Bez tego będzie Lipa. O to trzeba zacząć walczyć już od wczoraj.