UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zapamiętajcie że piłką nożna na centralnym poziomie nawet w Polsce. To kasiora z miasta i sponsorzy. Tak się składa że elbląscy prezydenci od 20 lat kładą na Olimpię mówiąc delikatnie laskę. Tu nikt nie przyjdzie z kasą dopuki nie będzie stadionu i konkretnych pieniędzy z miasta. Można zmieniać prezesów, ochroniarzy, panią co sprząta i panią co pierze trykoty. To nic nie zmieni. Tu trzeba zacząć od stadionu jak w rodzinie od domu od mieszkania. Wtedy czkawką się sponsorzy. Wtedy też utworzyć SA i akcje w ofercie. Amen.