UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Omijając te wszystkie perturbacje poza boiskowe. Myślę że piłkarzom Olimpii brakuję zdziebko szczęscia i spokoju. Piłkarzom też daje się we znaki brak zwycięstwa. Dzisiaj najjaśniejszymi na boisku byli Bawolik i Tomek Lewy. Trudno przewidzieć co się wydarzy w najbliższych meczach. Łatwo nie będzie. Jeszcze jest 10 meczów do zakończenia rundy jesiennej. Bo raczej do rundy rewanżowej już nie dojdzie. Pandemia raczej nie odpuści i PZPN zakończy prawdopodobnie rozgrywki we wszystkich ligach. Może poza E-klasą w grudniu. Także jeżeli myslimy w Olimpii o utrzymaniu. Musimy za wszelkà cenę zacząć nie przegrywać nie zremisować Tylko wygrywać. Inaczej spadek. Może gdyby nie doszło do rundy rewanźowej. TO by było z korzyścią dla klubu. Oszczędnosc i PJS na 3 ligę.