UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Więcej pożytku dla Elbląga, nie Krynicy Morskiej, Elbląga, dałby powrót do pomorskiego, tak często obiecywany przez pisiorów. Gdańska nie interesujemy bo to nie ich działka, a Olsztyn ma nas głęboko bo ma inne priorytety. Olsztyn dla Elbląga ma takie samo podejście jak Bydgoszcz do Torunia< tylko że Toruń nie dał się złupić przez Bydgoszcz tak jak Elbląg Olsztynowi.
morze