UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nikt nie wspomniał że próba usypania sztucznej wyspy już była, tylko wyspa przez sobotę i niedziele się rozpłynęła- niestety nie wystarcza same chęci, potrzeba jeszcze trochę nowej technologii a to kolejny koszt.