UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
napisałem komentarz ale panowie po drugiej stronie zablokowali bo wiadomo demokracja musi być po naszej stronie, a co do Pani od towarów :D proszę pani, statkami idą tak absurdalne towary które nie lubią wody z punktu widzenia zwykłego cywila takie jak : cement, wapno, ziarno zbóż, meble właśnie płynęły do Libii, elementy stalowe, zabawki, materiały pędne i smary, całą rzeszę bardzo dziwnych towarów typu : skóry, sprasowaną herbatę w kostkę, granulat plastikowy w beczkach, i pytanie brzmi : po co ? a po co bo ktoś zamówił i sobie płynie np ze Szwecji czy Niemiec albo Belgi, produkcja towarów w Elblągu nie ma tutaj znaczenia, oczywiście lepiej żeby była i może ktoś coś sobie zamówi, powtarzam większość z was nie widziała statku a co dopiero być na nim i płynąć na kontrakt :D
0007