UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
007- jest pewna różnica między obecną rzeczywistością a latami trzydziestymi. Wówczas Elbląg prężnie się rozwijał i było mnóstwo różnorakich towarów, które można było transportować drogą wodną. Napisz, jakie towary obecnie produkuje się w Elblągu, które wymagają takiego transportu? GI, firma naszych amerykańskich przyjaciół powoli "zwija się". Elblągowi pozostaną tylko meble, a te nie znoszą wody.
mieszkanka E-ga