UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

przecież jak się nie podoba to sprzedawać te maszyny i ziemię, zabierać hajs i do roboty do Wojcika, kto wam rolnicy broni nie męczyc się na roli? hektar ziemi to 30 tys macie gospodarstwa po 50-100 hektarów, ciągniki po 300 tys, kombajny po 600 tys, sprzedajcie to wszysto i do normalnej roboty się brać

nedse