UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jestem z miasta ale w 100% popieram rolników którzy są podstawą ekonomiczną i gospodarczą każdej społeczności. Jak państwo wam zniszczy nasze rolnictwo to wtedy wam powiedzą że macie zdychać z głodu albo trociny wcinać