UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Adwokat ty nawet nie mozesz reprezentować diabla mógły opn przy twojej obronie trafic do nieba"Jezeli uniera jeden czlowiek jest rozpacz,boł ......ale jezeli umieraja miliony to tylko STATYSTYKA"Józef Wisirianowicz Dżugaszwlili Stalin to powiedział......Wesołych Świat

obserwator