UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
@RobertKoliński - Co do opadatkowania spadków - przykład dostaje spadek w 1/16 za mieszkanie wartość mieszkania jest 200 000,ja z tym mieszkaniem nic nie moge zrobić, nie doś że muszę opłacic podatek od nieruchomości to i podatek od wzbogacenia, ilośc osób w spadku jest np. 6,zrzeczenie spadku nie moze nastapić bo dowiedziałem się o tym dopiero jak przyszła umowa o zapłaceniu podatku, zero pism z sądu zero jakiej kolwiek formalności, spadek po bardzo dalekiej rodzinie. I co według Pana to jestem oligarcha i się wzbogaciłem, odrzucic spadku nie moge itp itd. TO w kwesti spadku. Co do korwinisty, jesli chodzi o pewne rzeczy na tle gospodarczym to tak, ale nie jestem lemingiem i mam klapki na oczach, w lewicy podoba mi sie swiatopogląd(nie w całości)w pewnych sprawach, jednak gospodarczo to lewica niestety wydaje mi się że promuje nieróbstwo.
Tralala