UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

senatorze, dlaczego nie są aktywni, weszliście do urzędu dla foteli, niedawno krzyczeliście, że z prezydentem nie da się rozmawiać, i teraz już wszystko cacy, olewacie wszystkich, nie pytajcie się młodzieży, spytajcie się siebie