UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Takie spotkanie i utyskiwanie na malą aktywnosc mlodziezy to preludium do szkolen z miejskiej partyzantki? Zalozcie fundusz i bedziecie uczyc robic koktaile Molotowa, palic swieczki pod sadem, organizowac czarne marsze. Bo o to chyba Wam chodzi, gdy mowicie aktywnosc mlodych?