UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@RobertKoliński - Pracuje na etacie, z tarczy nie korzystam i mój pracodawca również. Nadal uważam że ta logika jest słaba. Państwo już mną się za bardzo opiekuje w sposób nieudolny. Można wyliczać NFZ, ZUS itp. i te przymusy. Podwójne opodatkowania, podatki od spadków, zasady dziedziczenia itp itd. a reasumując, nie ma atrakcyjnych kredytów poprostu nie ma. Kredyt sam w sobie jest idiotycznym pomysłem.
Tralala