UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Właśnie obejrzałem rozmowę. Uważam że takie sporkania są bardzo potrzebne. To nie tylko możliwość wypowiedzenia się dla młodych i wysłuchania dla polityków. Obie strony pokazują w ten sposób szerszemu odbiorcy, że dialog społeczny i w polityce jest możliwy. Że to nie musi być agresywna walka o władzę, podkładanie nogi, że można rozmawiać, szanować rozmówcę nie traktować go jak wroga
Bdfyy