UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ptaki do nikogo nie należą, więc mogą. Zwierzę należy do kogoś kto powinien je nadzorować Jak mogę nie lubić zwierząt skoro sam mam? :)Naucz się czytać ze zrozumieniem, bo wyraźnie pisałem, że chodzi mi o egoistów i dno mentalne, którzy mają absolutnie gdzieś, że ich pociecha przeszkadza ludziom. Co ciekawe strasznie się tym oburzyłeś. No, ale, jak to mówią - uderz w stół, a nożyce się odezwą… Swoją drogą, skoro piszesz o ptakach, czyja będzie wina, gdy np. papuga wyleci komuś przez okno, wpadnie do wentylacji i uszkodzi np. łopatki wentylatora? Właściciela czy tego, kto "wrednie"zamontował na sklepie wentylację? :)
Stoicki obserwator