UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tyle nakazów, zakazów dlatego nie dziwi mnie że jest tak wiele psów w schronisku. Oczywiście jestem za sprzątaniem w miejscu publicznym kupy po psie ale idiotyzm niektórych dochodzi do niewyobrażalnych granic kiedy zgorszeni są że piesek sika na ich trawnik. Posiadanie pieska powinno też być przyjemnością. Nie zrozumiem nigdy że pies musi być wyprowadzany na sznurku.