UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czyli o calości elbląskiego lecznictwa decyduje dyrektor / poseł Elzbieta Gelert. Pediatria z wojewodzkiego miala być przekazana do Miejskiego już 10 lat temu. Czemu tak się nie stalo ? Kto decyduje o tych wszystkich zmianach na niekorzyść szpitala Miejskiego. ? Czy prezydent Wroblewski już wrocil z chorobowego ?