UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czy w Elblągu nie ma sędziów piłki ręcznej i osób do obsługi stolików? Oczywiście, że są! Dlaczego nie obsługują stolików na meczach piłki ręcznej? To pytanie do klubów, które mogą ich do tego zapraszać. Dlaczego nie wszystkie tak robią? Widocznie wolą, aby W-M OZPR to robił, co generuje wyższe koszty.