UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ok. .. co do tamtego wyroku to jasne że powinien być wyższy. Co do kary maksymalnej za wszczęcie fałszywego alarmu to jest to max do 8lat. Porównaliście kare jaką kodeks przewiduje maksymalnie za jedno przestępstwo (chyba nikt nigdy nie dostał 8lat. pozbawienia wolności za fałszywy alarm)z karą jaką sąd wymierzył za inne przestępstwo (w tamtym przypadku kara jaką mógł otrzymać też jest wyższa). Nie klepcie panowie sztucznie populizmów. Co do wszczynania fałszywych alarmów to jest to również potencjalne zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi więc kary powinny być surowe.
Bananik